İN-KA El Tipi Karot Ekipmanları

İN-KA El Tipi Karot Ekipmanları

Tasarımı ve patenti firmamıza ait olan el karotu, el sondajı ekipmanlarının; şanzıman dahil olmak üzere tüm alt takım ekipmanları (karotiyer, kesici elmas, tijler, sondaj boruları, burgular, matkaplar diğer tüm yardımcı aparatlar vb.) firmamız tarafından özel hammaddeler ile ve özenle imal edilmektedir. İN-KA el tipi sondaj sistemleri için imal etmekte olduğumuz her ekipmanın ölçüleri, özellikleri, kalitesi tamamen bilimsel verilere ve teknik hesaplamalara dayanılarak firmamız tarafından tasarlanarak imal edilmektedir. İN-KA benzinli karot sistemlerimizin tüm ekipmanlarını stoklu olarak üretiyoruz. İN-KA benzinli sondaj ekipmanlarını, stoğumuzdan müşterilerimize hemen teslim ediyoruz. İN-KA el tipi karot sistemleri 5 metre- 10 metre – 15 metre ve 20 metre uzunluğundaki takımlar ve 7 farklı marka ve model ile satışa sunduğumuzdan dolayı her bütçeye uygun orijinal el sondaj sistemidir.

İN-KA el tipi sondaj sistemlerinde kullandığımız benzinli el sondaj motorlarını ithal marka benzinli motorlardan kullanmaktayız. Bu motorlar; Kawasaki, Mitsubishi, Honda, General Power, Çin malı ( Stahlmann) 2 zamanlı ve Çin malı (Stahlmac) 4 zamanlı benzinli motorlardır. İN-KA karotlu sondaj sistemlerimizde kullanmakta olduğumuz tüm benzinli ithal motorlar kullanıcı hataları hariç iki yıl garantilidir. Benzinli karot motorlarının servis, yedek parça temin ve tedarik hizmetleri de firmamız tarafından verilmektedir.

İN-KA el sondajı, el karot sistemlerimizde kullanmakta olduğumuz benzinli motorlar; güçleri oranında el karot sistemi takım uzunluklarına göre kategorize edilmiştir. İN-KA karotlu el sondaj sistemlerimizin fiyatları tercih edilen İN-KA el sondaj takım uzunluğuna ve tercih edilen motorlara göre değişiklikler göstermektedir.

Teknik ve fiyat bilgileri için firmamızla iletişim kurunuz.