Hakkımızda

İN-KA Yapı Taahhüt, inşaat sektöründe 60 yıllık deneyime sahip, önemli itibar ve güvene sahip olan Aladdin Acar İnş. ve Tic. Ltd. Şti. yan kuruluşudur.

İN-KA Yapı Taahhüt, tasarımı ve patenti firmamıza ait olan El Tipi Sondaj – El Tipi Karot sistemlerinin imalat, satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermektedir. Bunun yanı sıra mühendislik hizmetleri, gayrimenkul danışmanlığı, ağır iş makineleri kiralama ve satış alanlarında 2002 yılından bu yana Ankara’da faaliyet göstermektedir.

Firmamız kurulduğu günden bugüne üstlendiği tüm resmi ve özel işleri kar veya zarar gözetmeden layıkıyla, başarıyla, zamanından önce bitirmiş ve birçok kurum ve kuruluştan teşekkür belgeleri almıştır.

Firmamızca her anlamda, her alanda; doğru ve kaliteli uygulamalar, işlemler yapmak misyonumuzdur.

Bize göre; kalite, sadece çerçevelenmiş ve duvara asılmış bir belge değildir.

Ticaret hayatında her anlamda temiz, güvenilir, güçlü bir isme sahip olmak, bunu korumak ve her geçen gün geliştirmek, kalitenin en önemli göstergelerindendir.

Buna ek olarak uygulaması yapılan her işte hatta hayatın her alanında insana, çevreye gösterilen saygı, olumlu ilgi ve alaka ve değer katmak kaliteyi oluşturan kriterlerdir.

Misyonumuz ve hedefimiz kalitemizi geliştirerek sürdürmek ve ülkemize faydalı olmaktır.